Cas Beyni Nedir?

Cas Beyni Nedir?

Cas Beyni Nedir? Cas Beyni Ne İşe Yarar?

Cas beyni direksiyon kolonu altında bulunur. Bir insanın DNA’sı gibi otomobilin tüm özelliklerini bilen ve kontrol eden bir kodlamadır. Aracın çalıştırılmasını sağlayan Cas beyni hırsızlık önleme alarm sistemini de günün her saati takip eder. Her araç anahtarında entegre bir çip ve kontak kilidinin çevresinde ise bobin halkası yer alır. Anahtar verileri Cas beynine gönderir veriler doğruysa marş motoru etkinleşerek Cas beyni kodu motor kontrol modülüne iletir. Sadece eşleşirse yakıt enjeksiyonu serbest bırakılarak araç çalışır. Ayrıca Cas beyninde Motor tipi, araç kimlik numarası, özel ve ekstra özellikler ve işlevler hakkında bilgi içerir.

Cas Beyni Arıza Belirtileri Nelerdir?

Cas beyni bir anda bozulabilecek bir parça değildir. Belirli bir süreç içerisinde bazı şeylerin ters gittiğine dair işaretler vermeye başlayacaktır. Kontrol panelinizdeki uyarı ışıkları ve mesajları, alarm etkinleştirme sorunları, merkezi kilitleme sistemi ile ilgili problemler aracınızın cas beyninde sorun olduğunun işaretleri olabilir.Cas beyni arızalandığında onarım veya ünitenin ivedilikle değiştirilmesi gerekir. Sorun yazılımın bozuk olması ile onarım gerçekleştirilebilir bu genellikle gerekli olan yazılım güncellemesi gerçekleştirilememesinden kaynaklanır. Cas beyni su hasarı, çürüme, oksitlenme ya da herhangi darbe dolayısıyla fiziksel olarak zarar gördüyse yeni bir Cas beyni ile değiştirilmesi gerekecektir.

Cas Beyni Değişimi

Eğer aracınızın Cas beyni artık işlevini görmüyorsa ve cas beyni sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız, aracınızdaki arızaların bir an evvel çözülebilmesi ve tekrardan eski verim ve performansı alabilmeniz için aracınıza orijinal bir parça satın almalısınız. Sıfır Cas beyni tedarik etmek hem oldukça zor ve hem de bir o kadar maliyetlidir. Ecumann ailesi olarak çıkma orijinal ve değişim garantili Cas beyinlerimiz ile sizlere destek olmak için varız her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Sektörde lider olan firmamızı tercih etmeniz durumunda kaliteli orijinal çıkma Cas beyniniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ertesi gün tarafınıza ulaşacaktır.


Bihêle şîroveyek

Bala xwe bidinê ku şîrove berî ku werin weşandin divê bêne pejirandin.